Гостьова книга

Від: Аня

Заголовок: Наш самий кращий классний керівник!/

Ольга Володимирівна змінила усе наше життя!.Після того як вона стала нашим класним керівником ми хочемо вставати рано! йти, бігти до школи!, адже там на нас чекають цікаві заняття української мови, літератури та звісно позакласні заняття, бесіди, екскурсії, концерти адже це те що зацікавлюе учнів до роботи. Ольга Володимирівна ви кращій классний керівник!

Від: Анна

Заголовок: Моя вчителька

Ольга володимирівна ми дуже вдячні що Ви у нас класний керівник , завдяки Вам , ми навчилися дуже багато корисного . Наші батьки вдячні Вам за те що Ви з нами.Ми вам дуже любимо ...

Від: Сергій

Заголовок: Моя вчителька

Ольга Володимирівна- дуже гарний педагог,вмілий організатор та чуйна людина.За час її класного керівництва учні встигли побувати на хлібзаводі ,,Хліб Житомира,,на молокозаводі ,,Рудь,,-разом з батьками.До кожної дитини Ольга Володимирівна може знайти підхід,підібрати переконливе слово.Бажаю творчої наснаги,успіхів в роботі,продовжуйте в тому ж дусі !!!

додати новий внесок